e-DefterNedir Hakkında

e-DefterNedir.com herhangi bir kuruluşa ve ürüne bağlı olmadan, sadece e-defter ile ilgili sorularınıza cevap olabilmek amacıyla kurulmuştur. Sizin sorununuz Türkiye’de 2013 yılında geçilen e-defter sisteminde herkesin karşılaşacağı bir sorun olabilir. Bu sorunu herkesin okuyabileceği bir ortamda paylaşmak ana amacımızdır.

 

Öncelikle sitemiz içerisindeki makalelerde e-defter’den ve işleyişinden sürekli söz edeceğiz. Gerekli dokümanları paylaşarak, açıklamaları güncel tutacağız.

 

e-Defter ile ilgilenen bütün firmaların isimlerini Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) websitesinde yayınlandığı şekilde yayınlayacağız.

 

“Sıkça Sorulan Sorular” bölümümüzde, sektörde e-defter kullanan firmalarda karşılaştığımız yazılım ve donanım sorunlarını, bunlara bulduğumuz çözüm yöntemlerimizi anlatacağız. Gelir İdaresi Başkanlığı ve e-Defter’in işleyişe alınma sürecini bütün detaylarıyla anlatacağız. Kullanıcılarımızdan gelen soruları toplayarak, detaylı cevaplarıyla beraber soru listemize ekleyeceğiz.

 

“Haberler” bölümümüzde Gelir İdaresi Başkanlığı olmak üzere, internet üzerinde, gazetelerde ve dergilerde yayınlanan e-Defter haberlerini kaynaklarıyla birlikte ekleyerek, detaylı bir araştırma yapmanıza olanak vereceğiz.

 

“Blog” bölümümüzde “e-Defter Nedir?” sitesi olarak, ilgilendiğimiz makaleleri sizinle paylaşacak, sektörden e-Defter kullanan firmalardan kullanıcı deneyimlerini anlatmalarını isteyeceğiz.

 

Sosyal medyada Twitter, Facebook ve Linkedin üzerinde hesaplarımızı aktif olarak kullanarak, sizin sorularınıza bütün mecralardan cevap vermeye çalışacağız.

 

Bunların dışında, e-DefterNedir websitesinde görmek istediğiniz makaleleri, cevap almak istediğiniz soruları, önerilerinizi bize yazın, her öneri titizlikle incelenerek, dikkate alınacaktır.

Mümin Sürer
e-DefterNedir.Com

e-DefterNedir'e Sorunuzu Sorun

Not readable? Change text.